Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T21F41SDL
KJB6T21F41SDL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T21F41SDL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T21F41SDL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB6T21F41SDL Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5184 pcs Podatkovni list 38999 Style Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.625" (41.28mm)