Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T23F21SCL
KJB6T23F21SCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T23F21SCL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T23F21SCL
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T23F21SCL Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1210 pcs Podatkovni list MIL-DTL-38999
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 16
Uporaba Shielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Silver
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca KJB6T23F21SCL Velik premer dobavljen 23-21
Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT Tok - Max / Contact Threaded
Material spenjanja oreškov, plating 1.750" (44.45mm) Premer spojne gredi Electroless Nickel