Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB6T23F53SB
KJB6T23F53SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T23F53SB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T23F53SB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB6T23F53SB Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5629 pcs Podatkovni list 38999 Style Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold