Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T23M21BA
KJB6T23M21BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T23M21BA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T23M21BA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1383 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T23M21BA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1383 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Thermoplastic
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Thermoplastic, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp