Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB6T25W29HB
KJB6T25W29HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T25W29HB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T25W29HB
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB6T25W29HB Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5421 pcs Podatkovni list KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Status Bulk
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Številka izdelka proizvajalca KJB6T25W29HB
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KJB6T25W35AD
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLG HSG MALE 128POS INLINE