Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB7T15F19AD
KJB7T15F19AD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB7T15F19AD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB7T15F19AD
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB7T15F19AD Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5393 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount