Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB7T15W18SN
KJB7T15W18SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB7T15W18SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB7T15W18SN
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5615 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB7T15W18SN Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5615 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-3
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold