Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB7T23F53SDL
KJB7T23F53SDL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB7T23F53SDL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB7T23F53SDL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB7T23F53SDL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4668 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KJB7T23F53SE
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:4693
 RFQ
  • del #:KJB7T23F53SD
  • Proizvajalci:Cannon