KJB7T23W21AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB7T23W21AC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | KJB7T23W21AC |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | KJB7T23W21AC | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4499 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Tip | For Male Pins |
| Ščitenje | Unshielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 23-21 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium over Electroless Nickel | Serija | KJB |
| Pakiranje | Bulk | Usmerjenost | C |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 21 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Panel Mount |
| Montažna funkcija | Bulkhead - Front Side Nut | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Olive Drab | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |