Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB7T25W29HB
KJB7T25W29HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB7T25W29HB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB7T25W29HB
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB7T25W29HB Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5681 pcs Podatkovni list KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Status Bulk
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Številka izdelka proizvajalca KJB7T25W29HB
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti -
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP