Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPSE00A16-26SW
KPSE00A16-26SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPSE00A16-26SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPSE00A16-26SW
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 26POS WALL MNT SKT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5926 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPSE00A16-26SW Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 26POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5926 pcs Podatkovni list KPSE00A16-26SW
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC
Atributi atributov - Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPSE RoHS Status Bulk
Druga imena KPSE00A1626SW delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount, Flange
Številka izdelka proizvajalca KPSE00A16-26SW Velik premer dobavljen 16-26
Lastnosti Backshell Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT 26POS WALL MNT SKT Trenutna ocena 7.5A
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Kontaktni material W
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
  • del #:KPSE00A14-5S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:1466
 RFQ
  • del #:KPSE00A14-5P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:1515
  • del #:KPSE00A16-8S
  • Opis:CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP