Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPSE01F24-61SW
KPSE01F24-61SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPSE01F24-61SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPSE01F24-61SW
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 61POS CBL MNT SKT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5761 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPSE01F24-61SW Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 61POS CBL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5761 pcs Podatkovni list KPSE01F24-61SW
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPSE RoHS Status Bulk
Druga imena KPSE01F2461SW delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Številka izdelka proizvajalca KPSE01F24-61SW Velik premer dobavljen 24-61
Lastnosti Strain Relief Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT 61POS CBL MNT SKT Trenutna ocena 7.5A