Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPSE02A16-26P
KPSE02A16-26P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPSE02A16-26P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPSE02A16-26P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1705 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPSE02A16-26P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1705 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPSE Pakiranje Bulk
Druga imena IKPSE02A16-26P
KPSE02A1626P
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection - Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPSE02A16-8P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP