Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPSE06A18-11SW
KPSE06A18-11SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPSE06A18-11SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPSE06A18-11SW
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 929 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPSE06A18-11SW Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 929 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000VAC, 1400VDC
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPSE Pakiranje Bulk
Druga imena IKPSE06A18-11SW
KPSE06A1811SW
Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection - Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)