Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT00F22-41S
KPT00F22-41S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT00F22-41S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT00F22-41S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4448 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT00F22-41S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4448 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT00F22-41S
KPT00F2241S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A