Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT01F16-26PW
KPT01F16-26PW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT01F16-26PW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT01F16-26PW
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2073 pcs
Product parameter
številka dela KPT01F16-26PW Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2073 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT01F16-26PW Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 26
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)