Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT02A12-8PX
KPT02A12-8PX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT02A12-8PX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT02A12-8PX
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4746 pcs
Product parameter
številka dela KPT02A12-8PX Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4746 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-8
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena KPT02A128PX Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 8
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPT02A14-12S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:2456
  • del #:KPT02A12-8P
  • Proizvajalci:Cannon