Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT02A14-18S
KPT02A14-18S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT02A14-18S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT02A14-18S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3294 pcs
Product parameter
številka dela KPT02A14-18S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3294 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena KPT02A1418S Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 18
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPT02A14-18P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:2984
  • del #:KPT02A14-19S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:3260
  • del #:KPT02A14-19P
  • Opis:CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP