Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT02A18-11SY
KPT02A18-11SY
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT02A18-11SY z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT02A18-11SY
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1683 pcs
Product parameter
številka dela KPT02A18-11SY Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1683 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000VAC, 1400VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT02A18-11SY
KPT02A1811SY
Usmerjenost Y
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPT02A18-30P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:923
  • del #:KPT02A18-11S
  • Proizvajalci:Cannon