Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT06F18-32SWF80
KPT06F18-32SWF80
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT06F18-32SWF80 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT06F18-32SWF80
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5406 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT06F18-32SWF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5406 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT06F18-32SWF80 Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KPT06F18-32S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:1728
 RFQ
  • del #:KPT06F20-16P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP