Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT07E22-41PEX
KPT07E22-41PEX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT07E22-41PEX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT07E22-41PEX
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4215 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT07E22-41PEX Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4215 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-3
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT07E22-41PEX
KPT07E2241PEX
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Montažna funkcija Bulkhead
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPT07E22-55S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP