Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT07F16-23PW
KPT07F16-23PW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT07F16-23PW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT07F16-23PW
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1080 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPT07F16-23PW Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1080 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT07F16-23PW
KPT07F1623PW
Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 23
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A, 13A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPT07F16-23P
  • Proizvajalci:Cannon