Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT07P14-12P
KPT07P14-12P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT07P14-12P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT07P14-12P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5416 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT07P14-12P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5416 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT07P14-12P
KPT07P1412P
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Lastnosti Potted Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A