Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT08A16-26PA206
KPT08A16-26PA206
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT08A16-26PA206 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT08A16-26PA206
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 669 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPT08A16-26PA206 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 669 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Black Zinc
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena KPT08A1626PA206 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 26
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)