Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC02A22-55P
KPTC02A22-55P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC02A22-55P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC02A22-55P
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT PIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5805 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPTC02A22-55P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5805 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 20
Uporaba Unshielded Atributi atributov -
Tip For Male Pins Smerno usmerjanje Crimp and Solder Cup
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPTC
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab
Druga imena IKPTC02A22-55P delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 55 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca KPTC02A22-55P Velik premer dobavljen 22-55
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT PIN Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi Chromate over Cadmium
Kontaktiraj obliko Polychloroprene Kontaktni material N (Normal)
Vrsta priključka Receptacle Housing Material telesa Flange
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPTC01F12-8S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT HSG FMALE 8POS INLINE