KPTC2E16-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC2E16-23P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | KPTC2E16-23P |
|---|---|
| Proizvajalec | ITT Cannon, LLC |
| Opis | CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | KPTC2E16-23P | Proizvajalec | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5724 pcs | Podatkovni list | KPTC Series |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik ali območje - AWG | 16 (1), 20 (22) |
| Uporaba | Unshielded | Atributi atributov | Environment Resistant |
| Tip | For Male Pins | Smerno usmerjanje | Crimp and Solder Cup |
| Zaključek ščita | Circular | Material školjke, Dokončaj | - |
| Shell Finish | Aluminum Alloy | Serija | MIL-DTL-26482 Series I, KPTC |
| RoHS Status | Bulk | Plug / Mating Plug Diameter | Olive Drab |
| Druga imena | IKPTC2E16-23P | delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število pozicij | 23 | Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Panel Mount | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Številka izdelka proizvajalca | KPTC2E16-23P | Velik premer dobavljen | 16-23 |
| Vstavi material | - | Vključuje | - |
| Lastnosti | - | Razširjen opis | 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |
| Opis | CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN | Tok - Max / Contact | Bayonet Lock |