Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC6E22-41SDMB
KPTC6E22-41SDMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6E22-41SDMB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6E22-41SDMB
Proizvajalec Cannon
Opis KPTC 41C 27#20 14#16 SKT PLUG
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4717 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPTC6E22-41SDMB Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 4717 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Serija *
Podobni izdelki
  • del #:KPTC6E22-55P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
  • Na zalogi:4811
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPTC6E22-36P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 36POS INLINE
  • Na zalogi:5426
  • del #:KPTC6E22-41S
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
  • del #:KPTC6E22-55S
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE