Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC6F14-12PDMA
KPTC6F14-12PDMA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F14-12PDMA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F14-12PDMA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5468 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPTC6F14-12PDMA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5468 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Druga imena IKPTC6F14-12PDMA Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPTC6F14-12S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
  • Na zalogi:5272
  • del #:KPTC6F14-18P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE