Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC7E22-55P
KPTC7E22-55P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC7E22-55P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC7E22-55P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5961 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPTC7E22-55P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5961 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija KPTC
Pakiranje Bulk Druga imena IKPTC7E22-55P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 55 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Material spenjanja oreškov, plating -