Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDB1-51SCBRP
MDB1-51SCBRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDB1-51SCBRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDB1-51SCBRP
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 299 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDB1-51SCBRP Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
količina Na voljo 299 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row Material školjke, Dokončaj -
Serija MDB Pakiranje -
Druga imena 095489-0137 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 3 Število pozicij 51
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Lastnosti -
natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A