Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-100SCBRT
MDM-100SCBRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-100SCBRT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-100SCBRT
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 156 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-100SCBRT Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 156 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 097391-0441 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 4 Število pozicij 100
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A