Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-100SH028B
MDM-100SH028B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-100SH028B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-100SH028B
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 100 F 12" YEL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 673 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-100SH028B Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 100 F 12" YEL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 673 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje Unshielded
Serija MDM Število pozicij 100
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Yellow, Individual 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Unshielded