Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-15PH027P
MDM-15PH027P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-15PH027P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-15PH027P
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 15POS PIN 3"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2199 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-15PH027P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 15POS PIN 3" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2199 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-15PH027P
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-15PH027P
MDM15PH027P
Število pozicij 15 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 0.250' (76.20mm, 3.00") Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.250' (76.20mm, 3.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -