Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-21SH026P
MDM-21SH026P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-21SH026P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-21SH026P
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21 F 8" YEL JACKP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1866 pcs
Product parameter
številka dela MDM-21SH026P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21 F 8" YEL JACKP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1866 pcs Podatkovni list MDM-21SH026P Datasheet
Kategorija Cable Assemblies Serija *
natančen opis D-Sub Cable Assembly to
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:MDM-21SH027B
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT