Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-21SL57B
MDM-21SL57B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-21SL57B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-21SL57B
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1053 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MDM-21SL57B Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1053 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096515-0406 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A