MDM-25SH003B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH003B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MDM-25SH003B |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | MICRO-D 25POS SKT 18" WIRE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Se ne uporablja / RoHS neskladen |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| številka dela | MDM-25SH003B | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | MICRO-D 25POS SKT 18" WIRE | Status svobodnega statusa / RoHS | Se ne uporablja / RoHS neskladen |
| količina Na voljo | 2060 pcs | Podatkovni list | 096517-0067 DatasheetMDM-25SH003B Datasheet |
| Kategorija | Cable Assemblies | Uporaba | - |
| Tip | D-Type, Micro-D | Ščitenje | - |
| Število pozicij | 25 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Dolžina | 1.50' (457.20mm) | Status svobodnega statusa / RoHS | Not applicable / RoHS non-compliant |
| natančen opis | D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads | Stopite v stik s finišno debelino | - |