Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH017L
MDM-25SH017L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH017L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH017L
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25C S 72" YEL JACKS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 849 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH017L Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25C S 72" YEL JACKS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 849 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Serija *
natančen opis D-Sub Cable Assembly to
Podobni izdelki
  • del #:MDM-25SH019B
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO-D PLUG 25POS SKT 6" WIRE