Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-25SH027L
MDM-25SH027L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH027L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH027L
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1574 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH027L Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1574 pcs Podatkovni list MDM-25SH027LMicrominiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena IMDM-25SH027L
MDM25SH027L
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Lastnosti Shielded
natančen opis 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Type, Micro-D Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDM-25SH027P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1635
  • del #:MDM-25SH027F
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1501
  • del #:MDM-25SH027B
  • del #:MDM-25SH027K