Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH028K
MDM-25SH028K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH028K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH028K
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 12" YEL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1278 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH028K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 12" YEL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1278 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-25SH028K
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-25SH028K
MDM25SH028K
Število pozicij 25 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -