Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-31PCBR
MDM-31PCBR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-31PCBR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-31PCBR
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 640 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-31PCBR Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 640 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-31PCBR
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096518-0189
IMDM-31PCBR
IMDM-31PCBR-ND
MDM31PCBR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A