Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-31SH002L
MDM-31SH002L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-31SH002L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-31SH002L
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 12"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1438 pcs
Product parameter
številka dela MDM-31SH002L Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 12" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1438 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-31SH002L
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-31SH002L
MDM31SH002L
Število pozicij 31 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -