Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-31SH003M3
MDM-31SH003M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-31SH003M3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-31SH003M3
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 18"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4047 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MDM-31SH003M3 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 18" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4047 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-31SH003M3
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-31SH003M3
MDM31SH003M3
Število pozicij 31 Dolžina 1.50' (457.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads