Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-31SH023F
MDM-31SH023F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-31SH023F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-31SH023F
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 20"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1280 pcs
Product parameter
številka dela MDM-31SH023F Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 20" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1280 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-31SH023F
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-31SH023F
MDM31SH023F
Število pozicij 31 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 1.67' (508.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.67' (508.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -