Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-31SH027L
MDM-31SH027L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-31SH027L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-31SH027L
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1486 pcs
Product parameter
številka dela MDM-31SH027L Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1486 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-31SH027L
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena IMDM-31SH027L
MDM31SH027L
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDM-31SH027P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1536
  • del #:MDM-31SH027B
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1709
  • del #:MDM-31SH027K
  • del #:MDM-31SH027F