Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-37PBRP
MDM-37PBRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37PBRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37PBRP
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4834 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MDM-37PBRP Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4834 pcs Podatkovni list Microminiature Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena MDM37PBRP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal