Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-37PH002F
MDM-37PH002F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37PH002F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37PH002F
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37POS PIN 12"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1195 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37PH002F Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37POS PIN 12" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1195 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-37PH002F
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-37PH002F
MDM37PH002F
Število pozicij 37 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -