Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-37SH027B
MDM-37SH027B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37SH027B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37SH027B
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1926 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37SH027B Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1926 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-37SH027B
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Leads
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena 096521-0285
IMDM-37SH027B
IMDM-37SH027B-ND
MDM37SH027B-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A