Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-37SH028L
MDM-37SH028L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37SH028L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37SH028L
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37POS SKT 12" YEL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1151 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37SH028L Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37POS SKT 12" YEL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1151 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-37SH028L
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-37SH028L
MDM37SH028L
Število pozicij 37 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Multiple
2. priključek Individual Wire Leads 1. priključek Receptacle, Female Sockets
Podobni izdelki
  • del #:MDM-37SH027P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT