Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-37SH038F
MDM-37SH038F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-37SH038F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-37SH038F
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37C S 20" YEL FLOAT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 961 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela MDM-37SH038F Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 37C S 20" YEL FLOAT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 961 pcs Podatkovni list
Kategorija Cable Assemblies Serija *
natančen opis D-Sub Cable Assembly to
Podobni izdelki
  • del #:MDM-37SH034P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO-D PLUG 37POS SKT 8" WIRE