Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > MDM-51PSM3
MDM-51PSM3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-51PSM3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-51PSM3
Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4796 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MDM-51PSM3 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4796 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-51PSM3
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakiranje Bulk
Druga imena IMDM-51PSM3
MDM51PSM3
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 51
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:MDM-51PSM2
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:797
  • del #:MDM-51PSL
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:930
  • del #:MDM-51PSP
  • Na zalogi:1049
  • del #:MDM-51PSLS